Stacja Biznes to jedyne miejsce w Lesznie świadczące bezpłatną usługę coworkingu.

  • Jesteś freelancerem, nie posiadasz własnego biura? – skorzystaj z należącego do miasta Leszna bezpłatnego miejsca – przyjdź i popracuj.
  • Skorzystaj z bezpłatnego internetu – Stacja Biznes INEA Hotspot.
  • Skorzystaj z wiedzy innych – współpracuj.
  • Daj się poznać innym – zorganizuj wydarzenie, zaproś do współpracy.
  • Bez jakichkolwiek umów.

Skorzystaj z przełomowego,  jedynego w Lesznie BEZPŁATNEGO biura do pracy!  Pracując u nas zyskujesz idealne warunki do pracy nie wydając przy tym przysłowiowej złotówki!
Stacja Biznes to miejska strefa wspólnej pracy w ścisłym centrum Leszna, udostępniona dla freelancerów, osób samozatrudnionych, mikro-przedsiębiorców, osób zakładających działalność gospodarczą. Jesteśmy idealną alternatywą dla pracujących do tej pory w domach/kawiarniach.

Przyjechałeś do Leszna z innego miasta, zakładasz działalność gospodarczą a nie masz jeszcze swojego biura lub wynajem biura najzwyczajniej Ci się nie opłaca? Przyjdź do nas i popracuj wspólnie z osobami z innych branż i twórz nowe pomysły! Usiądź przy biurku i wydajnie pracuj. Zasiądź wygodnie na naszych kanapach i zorganizuj bezpłatne spotkanie biznesowe ze swoimi kontrahentami, a po owocnej rozmowie odpocznij wygodnie na naszych leżakach. Korzystając ze Stacji Biznes masz zagwarantowany BEZPŁATNY dostęp do WI-FI, rzutnika, kawy czy herbaty. Stacja Biznes dysponuje 12-stoma stolikami/biurkami, które w razie potrzeby można złączyć w jeden duży stół konferencyjny i zorganizować konferencję. 

Jesteśmy dla Was otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Potrzebujesz więcej informacji – skontaktuj się z nami pod nr 726 031 303 lub mailowo stacjabiznes@leszno.pl.