Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Lesznie

Aktualności

Jak zostać przedsiębiorcą w czasach pandemii? Jak zaistnieć w social mediach? Jakie są warunki otrzymania wsparcia w ramach Tarczy Branżowej? Jakie są zasady uzyskiwania zwolnienia w podatku dochodowym w woj. wielkopolskim w ramach Polskiej Strefy Inwestycji? To część z pytań, na które odpowiedzi będzie można otrzymać podczas leszczyńskiej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

ŚTP to międzynarodowy projekt organizowany od 2008 roku, w 160 krajach świata. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty czy też konkursy. W ramach leszczyńskiej edycji lokalni przedsiębiorcy w dniach od 16 do 20 listopada (poniedziałek – piątek), będą mogli skorzystać z cyklu bezpłatnych internetowych spotkań.

Ofertę webinariów dla lokalnych firm przygotowali partnerzy miasta:

Interaktywna Agencja Reklamowa Graph-Art Leszno

Leszczyńskie Centrum Biznesu

Lokalny Punkt Funduszy Europejskich w Lesznie

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych w Gostyniu

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”.

Koordynowane przez miasto Leszno webinaria odbędą się poprzez platformę Zoom. Do wydarzeń można dołączyć poprzez rejestrację – klikając w wydarzenie, które Was interesuje.

Lista wydarzeń:

Zachęcamy przedsiębiorców do zapoznania się z wszystkimi wydarzeniami w ramach ŚTP na stronie – https://tydzienprzedsiębiorczości.pl/
Szczegółowych informacji nt. wydarzenia udzielają:
Aleksandra Michalska, Izabela Wojciechowska, tel. 65 529 54 02; biznes@leszno.pl