Leszczyński Design

Gospodarczą markę Leszna tworzą działające w naszym mieście przedsiębiorstwa. Jesteśmy dumni z tego, że w naszym mieście znajdują się prężnie działające firmy z bogatą tradycją, dużym potencjałem i rozpoznawalną marką, których produkty nierzadko trafiają do klientów na całym świecie. Możemy też, pochwalić się młodymi firmami, reprezentującymi różnorodne branże, które właśnie w naszym mieście tworzą unikatowe, innowacyjne produkty. Z myślą o naszych aktywnych gospodarczo, pracowitych i kreatywnych mieszkańcach powstał projekt Leszczyński Design mający na celu promocję ich przedsiębiorczych postaw, produktów czy usług.

W ramach projektu Leszczyński Design oddajemy naszym przedsiębiorcom przestrzeń na miejskiej stronie www.biznes.leszno.pl, gdzie są publikowane artykuły, wywiady oraz filmy zrealizowane przy współpracy z przedsiębiorcami, którzy chcą się podzielić ciekawą historią swojej firmy, wiedzą i doświadczeniem na temat tego jak stawiać pierwsze kroki w biznesie, jak przełożyć pasję w biznes oraz chcącymi zainspirować młodych ludzi do założenia swojej firmy.

Jeśli chcecie Państwo, abyśmy na naszej stronie www.biznes.leszno.pl oraz w naszych mediach społecznościowych bezpłatnie zaprezentowali właśnie Waszą firmę, prosimy o kontakt z Referatem Rozwoju Gospodarczego w Wydziale Rozwoju, osoby do kontaktu – Izabela Wojciechowska, Aleksandra Michalska, tel. 65 537 36 81, 65 537 36 82 lub mail: biznes@leszno.pl.