PARTNERZY STACJI BIZNES

Formuła działalności Stacji Biznes, w zakresie organizowanych w tym miejscu licznych wydarzeń, odbywa się  na zasadzie partnerstwa. Stacja Biznes, jako organizator wydarzenia, nie płaci „partnerowi” Stacji za wykonane warsztaty i spotkania, dzięki temu możliwe jest zorganizowanie wydarzenia dla mieszkańców bez pobierania od nich opłat za uczestnictwo. Natomiast „partnerzy” Stacji Biznes korzystają z wysokich zasięgów postów na profilach Stacji Biznes, prowadzonych w social mediach (facebook, instagram, linkedin), gdzie wymieniana jest ich nazwa, logotyp i profil działalności. Dzięki nawiązaniu współpracy z podmiotami działającymi w Lesznie i okolicach, w Stacji Biznes organizowane są bezpłatne warsztaty, szkolenia i spotkania cieszące się dużą popularnością wśród mieszkańców miasta i okolic.

 

PODZIEL SIĘ BEZPŁATNIE SWOJĄ WIEDZĄ I ZOSTAŃ PARTNEREM STACJI BIZNES! CO ZYSKUJESZ BĘDĄC NASZYM PARTNEREM ?

  • jesteś identyfikowany z miejscem o dużej odwiedzalności, emanującym pozytywną energią, wspierającym lokalnych przedsiębiorców      i integrującym lokalną społeczność,
  • nawiązujesz nowe kontakty biznesowe,
  • promujesz swoją markę wśród mieszkańców Leszna i okolic poprzez umieszczenie logotypu twojej firmy na „Ściance Partnerów Stacji Biznes”, stronie www. Stacji Biznes oraz mediach społecznościowych o dużych zasięgach a ponadto budujesz wizerunek swojej firmy jako organizacji zaangażowanej społecznie. 

Kancelaria Tabert Przyniczka skupia się na prawnym, podatkowym i księgowymwsparciu Przedsiębiorców. Pracownicy Kancelarii skupiają się na najwyższym poziomie Obsługi Klienta i zapewniają swoim klientom optymalne warunki dla prowadzenia biznesu, bez względu na skalę i formę prawną. W Kancelarii Tabert Przyniczka zasięgniesz porady z zakresu prawa, podatków, nieruchomości, spółek, windykacji oraz RODO i kredytów frankowych.

Misją Akademii jest dzielenie się pasją do nauki języków niezależnie od wieku uczestnika kursu. 4-U-2 zaprasza dzieci od 3 roku życia, młodzież oraz osoby dorosłe na grupowe lub indywidualne kursy językowe. Zajęcia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania. Z Akademią 4-U-2 przygotujesz się do egzaminów językowych i nauczysz się mówić po: angielsku, włosku, hiszpańsku, niemiecku, francusku i rosyjsku.

Projekty biura architektonicznego MG Wnętrza cechuje umiejętne połączenie tradycji, nowoczesności oraz ponadczasowej elegancji. Profesjonalnie zaprojektowane wnętrze umożliwia wydobycia z niego naturalnego piękna i eksponuje intrygujące detale, dlatego w realizacjach cenią i wykorzystują szlachetne materiały. Podczas projektowania wnętrza, zespół MG Wnętrza zwraca szczególną uwagę na to, aby pozostało ono w harmonii z jego właścicielami, ich sposobem życia oraz otoczeniem. To relacja pomiędzy projektantem, a klientem jest najważniejsza w procesie projektowym. Tylko przy dobrej współpracy powstają piękne wnętrza, które zachwycają obie strony.

Wieloletnie świadczenie pomocy prawnej podmiotom gospodarczym z różnych branż, pozwoliło członkom zespołu Legeon zdobyć wiedzę o tym, jak otoczenie prawne wpływa na funkcjonowanie przedsiębiorstw. Pracując z zarządami wiodących w regionie spółek, jak i z przedsiębiorcami sektora MŚP, w Legeon mają świadomość, jak ważne jest bezpieczeństwo prawne i szybkie dostosowywanie się do zmian istotnych z punktu widzenia ich strategii działania. Dlatego też – oprócz wysokiego standardu merytorycznego – cechuje ich zrozumienie istoty działalności biznesowej każdego klienta, co pozwala na lepsze zaspokajanie jego potrzeb. Doradzając przedsiębiorcom w sytuacjach kryzysowych i sporach, Legeon kładzie nacisk na koncyliację i wypracowanie racjonalnego porozumienia umożliwiającego stronom pogłębienie a nie przerwanie gospodarczych więzi. Dlatego dostarczają efektywne rozwiązania prawne, które pozwalają odnosić sukcesy i dobrze prosperować

Biuro Partner, to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży biuroserwisowej. Jej działalność opiera się na zaopatrywaniu firm, szkół i instytucji w urządzenia biurowe, a także materiały eksploatacyjne oraz artykuły biurowe. Dynamiczny rozwój i stale powiększająca się baza towarowa powoduje, że na chwilę obecną Biuro Partner jest w stanie kompleksowo zaopatrzyć Państwa od przysłowiowego spinacza po kserokopiarki i komputery włącznie. Firma świadczy również usługi z zakresu naprawy, przeglądu i konserwacji sprzętu biurowego – zarówno gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Jakość oferowanych usług, praktyka oraz profesjonalne podejście do pracy sprawiły, że firmie Biuro Partner zaufały już setki klientów.

Werner Kenkel to polska, rodzinna, nowocześnie zarządzana i dynamicznie rozwijającą się firma o europejskim formacie. Jest liderem wśród producentów opakowań z tektury falistej. Bogaty, ponad 40 letni kapitał doświadczeń łączony jest z młodym duchem, solidną pracą oraz pasją tworzenia wyjątkowych produktów. Firma Werner Kenkel dokłada wszelkich starań, by w swojej ofercie mieć wszystkie dostępne na rynku rodzaje opakowań tekturowych i o to, by zapewnić najwyższy poziom ich produkcji stosując najbardziej zaawansowane i ekologiczne technologie. Dla firmy Werner Kenkel opakowania są nie tylko sposobem na zabezpieczenie towaru, ale coraz częściej stają się jednym z podstawowych elementów kreowania marki produktu. Firma jest również laureatem wielu nagród z obszaru designu opakowaniowego oraz prezentuje bardzo wysoki poziom zaangażowania społecznego.

AdSpot, posiada ponad 8 letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu w sposób rzetelny i profesjonalny świadczą usługi marketingowe. W sposób efektywny zajmują się wspieraniem klientów poprzez budowanie marki oferując usługi o wysokim standardzie. Domeną AdSpotu jest skuteczność w działaniu, elastyczność jak i wsparcie na każdym etapie jak i po zakończeniu usługi. Dzięki doświadczeniu, w AdSpot oferują nieszablonowe rozwiązania. Każde zlecenie traktują jak nową przygodę, która zapisuje się na kartach historii. W AdSpot kreatywność nie przeplata się z rutyną. 

EUREKA to miejsce, w którym znajdziesz zaskakujące rozwiązania, bardzo ciekawą i wartościową wiedzę oraz bogate źródło pozytywnej energii. Zyskasz możliwość wykorzystania potencjału nabytego przez lata Twojego życia, przyspieszając oraz zwielokrotniając pozytywne efekty osiągane w pracy, biznesie i życiu osobistym. Eureka oferuje bardzo cenne procesy rozwojowe:
-coaching – mentoring – Trening.
-psychologia rozwoju kompetencji miękkich
-szkolenia dla menadżerów i zespołów
sprzedażowych
-konsultacje biznesowe

Nauczanie języków obcych jest pasją Szkoły Językowej Smile. Pracownicy szkoły z pasją przekazują wiedzę i lubią obserwować postępy uczniów. Celem Szkoły Smile, jest nie tylko uczyć ale także nauczyć dlatego do każdego ucznia stosowane jest indywidualne podejście. Metody nauczania i tempo nauki dostosowywane jest do możliwości oraz aktualnych oczekiwań uczniów. Jednocześnie załoga szkoły dokłada wszelkich starań aby atmosfera na zajęciach była przyjazna, domowa a jednocześnie motywująca do poznawania języka obcego a swoje założenia stara się realizować z uśmiechem.

Estampa to agencja reklamowa oraz drukarnia wielkoformatowa i cyfrowa z dużym doświadczeniem i o ugruntowanej pozycji na rynku. Estampa posiada własny, nowoczesny park maszynowy, własny dział graficzny oraz
dział produkcji podzielony na dwie sekcje. Sekcję druku oraz sekcję techniczna zajmującą się budową i produkcją reklam. To właśnie dzięki perfekcyjnej organizacji wewnątrzzakładowej zrealizują wszelkie zamówienia “od A do Z“.
Kompleksowa obsługa Klienta to atut i główna strategia działania Estampy. To co ich wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego projektu oraz elastyczność w działaniach. Kluczowym jest dla Estampy efekt końcowy czyli zadowolenie klienta i najwyższa jakość produktów wychodzących z ich logo.